Умови роботи під час карантину.

Друзі!
З метою запобігання поширенню захворюваності з 17.03.2020 Фотоцентр Photovision зачиняє свій офіс для відвідувачів та переходить на режим роботи on-line.

Жодні негативи не будуть знищуватись під час карантину та достатньо довго після його закінчення. Тому, якщо Ваші негативи не потрібні Вам терміново – будь ласка, дочекайтесь закінчення карантину. Вони в безпеці!

Компанія Photovision продовжує працювати. Всі замовлення, які ми прийняли до 16.03, будуть виконані. Умови видачі замовлень будуть обговоренні з кожним клієнтом персонально.

Ми продовжуємо приймати замовлення через Нову Пошту, одначе розуміємо, що навантаження на відділення Нової Пошти сильно зростуть, а отже ймовірність захворіти в черзі теж збільшиться. Тому ми закликаємо всіх бути відповідальними і дочекатись кінця карантину. Всім, хто дочекається завершення карантину, обіцяємо плюшки, акції і інші приємні бонуси

В разі, якщо Вам все ж таки треба терміново, радимо скористатися адресною доставкою Новою Поштою: Поштомат №3129 (вул. Євгена Сверстюка 2А, БЦ Лівобережний), +38 (095) 603 82 65, отримувач ФОП «Лавренчук С. А.». Будь ласка, переконайтесь, що відправили саме на ФОП, а не на фізичну особу. Інакше ми не зможемо отримати посилку. Або відправити замовлення на таксі.

Ми турбуємось про наш персонал, тому на робочих місцях на час карантину залишаться тільки ті, хто можуть дістатися роботи без залучення громадського транспорту. А отже, можливі затримки у виконанні замовлень. Сподіваємось на Ваше розуміння.

В разі нагальної необхідності – пишіть нам на e-mail і ми постараємось вирішити Ваші питання: info@photovision.ua

Всім здоров’я та терпіння,
з повагою, команда Photovision