Дмитро Богачук «Країна рівнин» в Brucie Collections

Сьогодні поговоримо про виставку Дмитра Богачука в Brucie Collections під назвою «Країна рівнин», яка добігає кінця. Вперше ця виставка була представлена ​​світу в Парижі на фестивалі Le Quatrieme Image в 2017 році. І тепер у нас з’явилася можливість побачити це, і справді, зануритися в країну рівнин.

Головною темою проекту є морські пейзажі, зняті в різних точках світу. Аналізуючи роботи Дмитра, стає зрозумілим, що автор прагне до лаконічності, простоти, мінімалізму.
Гра ліній, простота і чистота в кольорі – супроводжуючі елементи композиції в роботах автора.

Художні сторони:
Роботи зачаровують своєю щирістю і натуральністю. Все є таким, як воно є. Без всяких тонувань та іншого «постпродакшену». Чистота в усій своїй красі. Кожен з нас любить море, захоплюється його тишею або бурхливими хвилями. Дмитро дає можливість нам насолодитися цими спогадами, коли ви вперше побачили море, коли вперше напилися морської солоної води, коли вперше відчули запах моря. Країна рівнин повністю посвятила мене в мої спогади, і я не тільки насолоджувалася простою геометрією в кадрі, а й ностальгувала. У фотографіях присутні прекрасні і гармонійні кольори, в яких хочеться розчинитися. Як то кажуть «все просте – геніальне». Це саме той випадок, коли тобі навіть не потрібно думати про сенс, сюжет … тобі не потрібно його шукати. Воно все як на долоні, саме в цьому особливість фотографій Дмитра Богачука. Я б назвала це чесною пейзажною фотографією. Ви побачите море Бельгії, Кіпру, Іспанії, Франції, України та ін.


Технічний бік:
В цьому аспекті мене все порадувало. Помітна логіка в розміщенні робіт в галереї, простежується історія. Роботи оформлені в білі рами і без скла, нічого зайвого. Мене особливо радує відсутність захисного скла. Ніяких відблисків, відображень і повнота кольорів в фотографії. У галереї є фотокнига автора, яку Ви можете придбати. Основна частина робіт розміщена в залі, а частина «синіх» (фотографії, де переважають виключно відтінки синього) робіт у вестибюлі галереї. В сумі Вас чекає 24 фотороботи:
• 9 фотографій в форматі 40 х 60 см
• 7 фотографій в форматі 66 х 100 см
• 3 фотографії в форматі 75 х 100 см
• 3 фотографії в форматі 80 х 120 см
• 2 фотографії в форматі 113 х 150 см
Так само хочу згадати, що фотографії надруковані методом C-print, що говорить про якість фотодруку. Крім усього перерахованого вище, в галереї присутня плазма, де безперервно відображаються інші роботи автора, що не були надруковані. Так само у кожного є можливість придбати фотографії автора або замовити фотокнигу.


Де: Галерея Brucie Collections, вул. Січових Стрільців (Артема), 55-б.
Коли: 04.10.2017 – 17.12.2017

Автор: Олександра Кушнарьова, студентка КНУКіМ