Нова Пошта: як відправити плівки на проявку та сканування.

Друзі! Нагадуємо, ви можете відправляти нам плівки на проявлення і сканування компанією Нова Пошта. Іноді це виправдано навіть для жителів Києва. Все ж таки, час — найважливіший ресурс у житті 🙂

Як зробити замовлення за допомогою Нова Пошта і на чому можна економити:

1. Вкажіть обов’язкову інформацію: контактний телефон, е-mail, тип сканування, якщо замовляєте скан. Не шліть важливу інформацію на e-mail, Faсebook або Instagram!

2. Посилку відправляйте: «Нова Пошта», м. Київ, відділення № 375, телефон +38 (095) 603 82 65, отримувач ФОП «Лавренчук С. А.»

3. У випадку ручної намотки на не «рідні» касети — обов’язково робіть наклейки на них. В ваших же інтересах зробити наклейки достатньо великими, що б майстер їх помітив 🙂

4. Якщо ви відправляєте посилку не від свого імені, будь ласка, вкладіть інформацію з ім’ям та контактами автора знімків. Ця інформація знадобиться нам, якщо потрібно буде щось уточнити.

5. Скани фотографій ви отримаєте на ваш e-mail, а оплату можна здійснити картою через систему LiqPay.

6. Проявлену і відскановану плівку перед зворотньою відправкою ми ріжемо в спеціальні слівери. Вартість — 10 грн. за плівку. Але якщо ви не бажаєте різати плівку, то обов’язково повідомте нас про це.

7. Плівку ми можемо відправити вам назад одразу після сканування. Але якщо ви плануєте регулярно користуватись нашими послугами, ми можемо зберігати їх і відправляти, коли збереться певна кількість плівок, приміром – 10. Постійним клієнтам це дозволить економити на зворотній відправці. Будь ласка, вказуйте це разом з іншою важливою інформацією.

8. Також, за бажання, із зворотною доставкою ви можете замовляти плівки в нашому інтернет-магазині. Плівки ми вкладемо в посилку з вашими проявленими негативами.

Також нагадуємо, що вартість проявлення і базового сканування плівок у нас – 60 грн. Це — найкраща пропозиція в Україні на даний момент. Особливо це вигідно для ЧБ плівки та плівок середнього формату (тип 120).